O nas

The Language Factory Centrum edukacyjno – językowe istnieje już od 2000 roku. Stworzone z pasji do uczenia i dzieci. Poczatki naszej działalności to szkoła językowa, która z biegiem czasu przerodziła sie w centrium edukacyjne gdzie staramy sie stworzyć rodzinne i przyjazne środowisko do nauki, kreatywności i rozwijania zainteresowań naszych Kursantów.

Wdrażamy najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.

Jako pedagog korzystając z wiedzy i doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi postawiłam na najlepszych partnerów oraz wykwalifikowana kadrę lektorów.

Dzięki naszym zajęciom, warsztatom i wyjazdom  dzieci stają się wrażliwymi, otwartymi ludźmi przygotowanymi do życia w wielokulturowym świecie. Moim marzeniem było stworzenie Centrum edukacyjno-językowego, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogliby się uczyć języków obcych, poznawać fascynujący świat różnych kultur oraz realizować własne pasje w przyjaznej atmosferze. Tak oto powstało The Language Factory Centrum edukacyjno-językowe do którego serdecznie Państwa zapraszam! Bo dla naszych Kursantów wszystko co najlepsze!